misjaNaszą misją jest solidne uczenie z zakresu przedmiotów ścisłych i języków obcych w przyjaznej, kameralnej atmosferze, sprzyjającej koncentracji i efektywnej nauce. W Akademii Epsilon zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, którzy swoją wiedzę przekazują z pasją i zaangażowaniem.

Akademia Epsilon powstała w lutym 2011 roku pod nazwą Akademia Matematyki Epsilon. Była to pierwsza w Lubinie prywatna placówka oferująca kursy maturalne oraz korepetycje z matematyki na najwyższym poziomie. W następnych latach przyszła kolej na języki obce oraz różnego rodzaju zajęcia dla dzieci. Aktualnie adresatów naszej oferty edukacyjnej można podzielić na trzy grupy: dzieci, młodzież i dorosłych oraz szkoły i firmy.

Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami z robotyki oraz kreatywnymi przyjęciami urodzinowymi, na początku 2015r. otworzyliśmy drugą placówkę, zwaną Klockoteką, w której oprócz wspomnianych zajęć edukacyjnych, prowadzimy także sklep z klockami Lego®, salę zabaw oraz wypożyczalnię. 

Cały czas poszukujemy nowatorskich i atrakcyjnych metod nauczania, udowadniając naszym podopiecznym, że nauka, to świetna zabawa!