JĘZYK HISZPAŃSKI

Nauka z native speakerem

FranciscoW Akademii Epsilon zajęcia prowadzi pochodzący z Kostaryki Francisco Campos. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania filozof. Doktorant Uniwersytetu Albrechta w Kolonii w Niemczech. Wykładowca prawa oraz etyki na Uniwersytecie w Kostaryce. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego obcokrajowców. Dzięki nauce z native speakerem, w szybki i łatwy sposób nauczysz się mówić po hiszpańsku. Zajęcia prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania, oferujemy specjalistyczne kursy (np. język hiszpański dla prawników), przygotowujemy do matury, lub uczymy podstaw, które z pewnością przydadzą się na wakacjach w krajach hiszpańskojęzycznych. Oferujemy zajęcia indywidualne, bądź grupowe.

Lekcje indywidualne

Oferta dla osób, które chcą rozpocząć, bądź kontynuować naukę języka hiszpańskiego indywidualnie, lub w małych 2-3 osobowych zespołach. Zajęcia indywidualne dedykowane są dla osób, które w efektywny sposób chcą zrealizować postawiony sobie cel w dogodnych dla siebie terminach.

 

Liczba osób na lekcji Cena (zł/60 min)
1  70,00 zł
2-3  40,00 zł
4-5  30,00 zł

Kursy grupowe

Kurs języka hiszpańskiego według autorskiego programu nauczania. Szczególny nacisk kładziemy na kształtowanie praktycznych zdolności w  posługiwaniu się językiem obcym. Na kursie podszkolisz umiejętności niezbędne do porozumiewania się  we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Korzystając z różnych metod, nauczymy Cię mówić i rozumieć ze słuchu, pisać i czytać. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach 5-6 osobowych. Zaletą pracy w grupach kilkuosobowych jest niższa cena niż w przypadku zajęć indywidualnych, możliwość wymiany myśli i prowokowania dyskusji, a także okazja poznawania nowych ludzi.

Grupa Termin Godzina Adres Liczba godzin zegarowych Cena Termin rozpoczęcia
A1 – Początkująca  Poniedziałki  16:00-17:30 ul. Odrodzenia 33B, Lubin 60 1 800 zł wkrótce

Wstępny termin rozpoczęcia kursu to 5.10.2015. Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest uzbieranie grupy liczącej min. 5 osób.

Kursy dla firm

Organizujemy także kursy językowe dla pracowników przedsiębiorstw, zarówno w placówkach klienta, jak i w siedzibie naszej szkoły. Standardową procedurą rozpoczęcia współpracy jest ustalenie podstawowych zasad partnerstwa, ustalenie ceny z uwzględnieniem kosztów i czasu dojazdu naszego lektora do siedziby firmy, a także sprecyzowanie tematyki zajęć i oszacowanie czasu trwania kursu. W sprawie kursów firmowych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Spain-flagJęzyk hiszpański jest drugim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi. Jako językiem ojczystym posługuje się nim około 650 milionów ludzi na siedmiu kontynentach, szczególnie w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Europie i zachodniej Afryce. Dalsze 100 milionów używa go jako drugiego języka, natomiast liczba ludzi w ogóle na świecie mówiących tym językiem przekracza półtora miliarda. Jest językiem międzynarodowym i urzędowym głównych międzynarodowych organizacji politycznych i gospodarczych, takich jak Unia Europejska, Unia Afrykańska, ONZ,  UNICEF, FIFA, UEFA, WHO, Światowa Organizacja Handlu oraz wielu innych. Znajomość języka hiszpańskiego daje szerokie możliwości pracy za granicą, nawiązania współpracy z klientami z krajów hiszpańskojęzycznych, a także umożliwia podróże do wielu pięknych miejsc na Ziemi, jak tętniąca życiem Barcelona, mistyczne  Machu Pikchu, zapierająca dech Patagonia, czy romantyczne Buenos Aires.

Jesteś zainteresowany nauką języka hiszpańskiego? Wypełnij formularz kontaktowy:

[contact-form-7 id=”4482″ title=”hiszpanski”]